+371 63807590
Latviešu
English
Latviešu
Valoda: Latviešu
English
Latviešu
+371 63807590

Mums ļoti patīk ceļot. Mums patīk parādīt pasaulei savus labākos produktus, patīk piedalīties dažādās izstādēs, pasākumos, kontaktbiržās, bet visvairāk mums patīk tas brīdis, kad pēc labi aizvadītas izstādes vai biznesa sarunas mūsu lidmašīna nolaižas atpakaļ Latvijā, un mēs atkal varam sajust svaigi ceptas maizes smaržu, kas mūs sveicina, vien pārkāpjot ceptuves slieksni.

IGAUNIJA

Mums patīk Igaunija, it īpaši Tallina. Vēl vairāk mums patīk tas, ka mūsu grauzdiņus var atrast "Selver" un "SuperAlko" veikalos.

Itālija

Ak, kaut mēs dažreiz mācētu sevi lutināt tā, kā to dara itāļi! Gards vīns, izcilas delikateses un nesteidzība, nesteidzība...

Īrija

Īrija mums īpaši mīļa - tā ir mūsu PIRMĀ eksportvalsts jau no 2016.gada nogales. Grauzdiņus meklē "Lituanica" veikalos!

Austrija

Austrijā 2019.gadā bijām, lai smeltos zināšanas maizes un konditorejas izstrādājumu gatavošanā kopā ar izcilo "Puratos" komandu. Paldies viņiem un kā nu bez mūsu pašu gardumu degustācijas arīdzan?

Polija

Kopā ar "Puratos Latvia" komandu Polijā viesojāmies 2019.gadā un mācījāmies visādas zinības no labākajiem Polijas maizniekiem un konditoriem.

Baltkrievija

2018.gadā piedalījāmies "Novadu dienās Vitebskā", un, protams, cienājām turieniešus ar mūsu labumiem.

Čehija

Čehiju apciemojām vēl 2020.gada februārī. Cerēsim, ka 2021.gadā mūsu produktus varēs atrast arī turienes veikalu plauktos.

Krievija

2020.gada martā piedalījāmies Latvijas-Krievijas biznes forumā, kā arī tikāmies ar "Stokmann" un "Lend" tīklu iepircējiem.

LIETUVA

Lietuva bija viena no pirmajām valstīm, uz kurām sākām eksportu - kā nekā, kaimiņu būšana.

Lielbritānija

Lielbritānijā mūsu grauzdiņus arī vari meklēt etniskajos veikalos. Ceram, ka drīzumā šī valsts kļūs par vienu no mūsu eksporta līderēm.

Norvēģija

Mums tik ļoti patīk Norvēģija! Kalni, troļļi, sniegs un tāds skandināvisks pieskāriens ikvienā dzīves niansē. Mūsu grauzdiņus meklē etniskajos veikalos visā Norvēģijā!

Bulgārija

Grauzdiņi turp ceļo uz visiem "Berezka" etniskajiem veikaliem un forši iekārtojušies jau no 2019.gada vasaras.

Francija

Francijā viesojāmies 2018.gadā - SIAL izstādes laikā, un plānojam šoreiz kā dalībnieki tajā būt arī 2022.gadā.

INDIJA

Mūsu maizīte ēsta pat tik eksotiskās zemēs kā Indija.

MOLDOVA

2018.gadā piedalījāmies Moldovas Tūrisma forumā, "Kurzemnieks" lepni iekārtojies starp citiem Latvijas gardumiem un simboliem.

PORTUGĀLE

Mūsu maizīte Portugālē. Cerams, arī grauzdiņi tur iekārtosies kādudien uz palikšanu.

SOMIJA

Mums dikti patīk arī somi, jo viņi zina - pie laba alus vajag labas uzkodas. Tieši tāpēc mūsu grauzdiņus vari iegādāties arī "K-supermarket" veikalos.

Vācija

Vācijā mūsu piparkūkas vari atrast ap Ziemassvētu laiku tirdziņos, kā arī esam piedalījušies Tūrisma izstādē 2019.gadā.